Páčidla

položek: 14

Každý řemeslník jistě ocení takové nářadí, jako jsou vysoce odolná páčidla značky Hultafors, která jsou skvělým pomocníkem nejen pro vytahování hřebíků.

Naše páčidla : Nastavitelné páčidlo je takové páčidlo, jež má vidlici na páčení a vytahování hřebíků připojenou kloubovým spojem, který je možné nastavit do devíti různých poloh. Díky ozubenému prstenci vydrží stejnou zátěž jako standardní páčidlo. Nastavitelné páčidlo vám ušetří čas a námahu. V roce 2012 získalo ocenění Reddot design award Best of the best 2012.

Hliníková páčidla : Vyrábíme několik typů pevných a odolných hliníkových páčidel, která jsou určena pro dílenské využití. Mohou vám pomoci při nastavování kol automobilů, testování ložisek anebo při pasování částí karoserie.

Optimalizovaná funkčnost : Naše nejlepší páčidla jsou vyrobena z vysoce legované bórové oceli. Mají široký a vyleštěný kontaktní povrch a tenké zakončení pro snadnější přístup a snížení rizika zanechání stop na materiálu. Vidlice vytahováku je zabroušená, aby se s ní daly snadno vytahovat hřebíky.

Vyberte si správné páčidlo : Vyrábíme celou řadu různých páčidel a páčících či bouracích tyčí, které se liší designem a použitým materiálem. Vždycky najdete takový, který bude vyhovovat vašim požadavkům a potřebám. Ocel je téměř třikrát silnější/pevnější než hliník, který ale zase váží jen třetinu toho, co ocel.