Ruční nářadí

Položky 124 z celkem 418

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Zeptejte se nějakého řemeslníka, a on vám řekne: „Jestli chcete opravdu dobré nářadí, pak si vezměte Hultafors.“ Můžete si být jistí, že výběrem nářadí značky Hultafors získáte maximálně funkční, spolehlivé a přesné nářadí. Nářadí, které vydrží tvrdé zacházení, které je opravdu odolné a především dobře padne do ruky.

A proč tomu tak je? Odpověď je vcelku jednoduchá: naše výrobky vyvíjíme ve spolupráci s profesionálními řemeslníky. Díky nim rozumíme jejich práci a tím i jejich potřebám. Oni se následně podílí na testování výrobků, a nový výrobek je hotový, až když s ním jsou všichni spokojení. Pro nás to je jediný možný způsob, jak zajistit, aby naše nářadí opravdu dobře fungovalo a vám tak usnadnilo práci.

Máme obsáhlé znalosti o práci různých řemeslníků a můžeme čerpat z bohatých zkušeností. Všechno začalo v roce 1883, kdy Karl-Hilmer Johansson Kollén vymyslel skládací metr, který dnes zná celý svět. Od té doby, už 132 let, vyvíjíme a vyrábíme nářadí pro řemeslníky. Nářadí, na které se můžete vždycky spolehnout.

Håkan Carlsson, Produktový manaže - Hultafors