Svěrky

položek: 22

 • 524123
  Šroubová svěrka CM-12-6
  Silná svěrka HULTAFORS CM-12-6 s rameny z nárazu odolné temperované litiny a s dřevěnou rukojetí. Profilovaná vodící tyč je vykovaná z jednoho kusu oceli, má chromniklovou úpravu povrchu a na obou stranách příčné rýhy zabraňující posunu pohyblivého ramene při upínání. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku s plastovým chráničem, který je rovněž na čelisti nepohyblivého ramene.

  Běžná cena: 415 Kč

  Speciální cena 276 Kč s DPH 228 Kč bez DPH

  Rychlý náhled
 • 524203
  Šroubová svěrka CM-20-10
  Silná svěrka HULTAFORS CM-20-10 s rameny z nárazu odolné temperované litiny a s dřevěnou rukojetí. Profilovaná vodící tyč je vykovaná z jednoho kusu oceli, má chromniklovou úpravu povrchu a na obou stranách příčné rýhy zabraňující posunu pohyblivého ramene při upínání. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku s plastovým chráničem, který je rovněž na čelisti nepohyblivého ramene.

  Běžná cena: 715 Kč

  Speciální cena 475 Kč s DPH 393 Kč bez DPH

  Rychlý náhled
 • 524263
  Šroubová svěrka CM-25-12
  Silná svěrka HULTAFORS CM-25-12 s rameny z nárazu odolné temperované litiny a s dřevěnou rukojetí. Profilovaná vodící tyč je vykovaná z jednoho kusu oceli, má chromniklovou úpravu povrchu a na obou stranách příčné rýhy zabraňující posunu pohyblivého ramene při upínání. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku s plastovým chráničem, který je rovněž na čelisti nepohyblivého ramene.

  Běžná cena: 825 Kč

  Speciální cena 577 Kč s DPH 477 Kč bez DPH

  Rychlý náhled
 • 524303
  Šroubová svěrka CM-30-12
  Silná svěrka HULTAFORS CM-30-12 s rameny z nárazu odolné temperované litiny a s dřevěnou rukojetí. Profilovaná vodící tyč je vykovaná z jednoho kusu oceli, má chromniklovou úpravu povrchu a na obou stranách příčné rýhy zabraňující posunu pohyblivého ramene při upínání. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku s plastovým chráničem, který je rovněž na čelisti nepohyblivého ramene.

  Běžná cena: 855 Kč

  Speciální cena 595 Kč s DPH 492 Kč bez DPH

  Rychlý náhled
 • 524313
  Šroubová svěrka CM-30-14
  Silná svěrka HULTAFORS CM-30-14 s rameny z nárazu odolné temperované litiny a s dřevěnou rukojetí. Profilovaná vodící tyč je vykovaná z jednoho kusu oceli, má chromniklovou úpravu povrchu a na obou stranách příčné rýhy zabraňující posunu pohyblivého ramene při upínání. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku s plastovým chráničem, který je rovněž na čelisti nepohyblivého ramene.

  Běžná cena: 1 045 Kč

  Speciální cena 730 Kč s DPH 603 Kč bez DPH

  Rychlý náhled
 • 524403
  Šroubová svěrka CM-40-14
  Silná svěrka HULTAFORS CM-40-14 s rameny z nárazu odolné temperované litiny a s dřevěnou rukojetí. Profilovaná vodící tyč je vykovaná z jednoho kusu oceli, má chromniklovou úpravu povrchu a na obou stranách příčné rýhy zabraňující posunu pohyblivého ramene při upínání. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku s plastovým chráničem, který je rovněž na čelisti nepohyblivého ramene.

  Běžná cena: 1 195 Kč

  Speciální cena 777 Kč s DPH 642 Kč bez DPH

  Rychlý náhled
 • 524413
  Šroubová svěrka CM-40-17
  Silná svěrka HULTAFORS CM-40-17 s rameny z nárazu odolné temperované litiny a s dřevěnou rukojetí. Profilovaná vodící tyč je vykovaná z jednoho kusu oceli, má chromniklovou úpravu povrchu a na obou stranách příčné rýhy zabraňující posunu pohyblivého ramene při upínání. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku s plastovým chráničem, který je rovněž na čelisti nepohyblivého ramene.

  Běžná cena: 1 345 Kč

  Speciální cena 866 Kč s DPH 716 Kč bez DPH

  Rychlý náhled
 • 524503
  Šroubová svěrka CM-50-12
  Silná svěrka HULTAFORS CM-50-12 s rameny z nárazu odolné temperované litiny a s dřevěnou rukojetí. Profilovaná vodící tyč je vykovaná z jednoho kusu oceli, má chromniklovou úpravu povrchu a na obou stranách příčné rýhy zabraňující posunu pohyblivého ramene při upínání. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku s plastovým chráničem, který je rovněž na čelisti nepohyblivého ramene.

  Běžná cena: 1 045 Kč

  Speciální cena 685 Kč s DPH 566 Kč bez DPH

  Rychlý náhled
 • 525383
  Rohatková svěrka RC-38
  Jednoručně ovladatelná svěrka HULTAFORS RC-38 s rohatkovým mechanismem, který umožňuje nastavit různou upínací sílu. Je vyrobená z nylonu vyztuženého skelnými vlákny, má dvousložkové rukojeti a čelisti opatřené plastovými destičkami. Délka ramen je 32mm.
  195 Kč s DPH 161 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
 • 525583
  Rohatková svěrka RC-58
  Jednoručně ovladatelná svěrka HULTAFORS RC-58 s rohatkovým mechanismem, který umožňuje nastavit různou upínací sílu. Je vyrobená z nylonu vyztuženého skelnými vlákny, má dvousložkové rukojeti a čelisti opatřené plastovými destičkami. Délka ramen je 55mm.
  245 Kč s DPH 202 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
 • 522203
  Šroubová svěrka CFP-20 s otočnou rukojetí
  Profilovaná vodící tyč svěrky HULTAFORS CFP-20 je vykovaná z jednoho kusu oceli a má chromniklovou úpravu povrchu. Otáčivá rukojeť umožňuje silnější dotažení šroubu, čímž se zvyšuje upínací síla svěrky. Zúžená přední část ramena svěrky pro lepší přístup v omezeném prostoru. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku pro optimální uchycení.
  1 045 Kč s DPH 864 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
 • 522253
  Šroubová svěrka CFP-25 s otočnou rukojetí
  Profilovaná vodící tyč svěrky HULTAFORS CFP-25 je vykovaná z jednoho kusu oceli a má chromniklovou úpravu povrchu. Otáčivá rukojeť umožňuje silnější dotažení šroubu, čímž se zvyšuje upínací síla svěrky. Zúžená přední část ramena svěrky pro lepší přístup v omezeném prostoru. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku pro optimální uchycení.
  1 245 Kč s DPH 1 029 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
 • 522303
  Šroubová svěrka CFP-30 s otočnou rukojetí
  Profilovaná vodící tyč svěrky HULTAFORS CFP-30 je vykovaná z jednoho kusu oceli a má chromniklovou úpravu povrchu. Otáčivá rukojeť umožňuje silnější dotažení šroubu, čímž se zvyšuje upínací síla svěrky. Zúžená přední část ramena svěrky pro lepší přístup v omezeném prostoru. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku pro optimální uchycení.
  1 545 Kč s DPH 1 277 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
 • 522403
  Šroubová svěrka CFP-40 s otočnou rukojetí
  Profilovaná vodící tyč svěrky HULTAFORS CFP-40 je vykovaná z jednoho kusu oceli a má chromniklovou úpravu povrchu. Otáčivá rukojeť umožňuje silnější dotažení šroubu, čímž se zvyšuje upínací síla svěrky. Zúžená přední část ramena svěrky pro lepší přístup v omezeném prostoru. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku pro optimální uchycení.
  1 995 Kč s DPH 1 649 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
 • 523103
  Šroubová svěrka CF-10
  Profilovaná vodící tyč šroubové svěrky HULTAFORS CF-10 je vykovaná z jednoho kusu oceli a má chromniklovou úpravu povrchu. Rukojeť je ze dřeva. Zúžená přední část ramena svěrky pro lepší přístup v omezeném prostoru. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku pro optimální uchycení.
  455 Kč s DPH 376 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
 • 523123
  Šroubová svěrka CF-12
  Profilovaná vodící tyč šroubové svěrky HULTAFORS CF-12 je vykovaná z jednoho kusu oceli a má chromniklovou úpravu povrchu. Rukojeť je ze dřeva. Zúžená přední část ramena svěrky pro lepší přístup v omezeném prostoru. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku pro optimální uchycení.
  515 Kč s DPH 426 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
 • 523163
  Šroubová svěrka CF-16
  Profilovaná vodící tyč šroubové svěrky HULTAFORS CF-16 je vykovaná z jednoho kusu oceli a má chromniklovou úpravu povrchu. Rukojeť je ze dřeva. Zúžená přední část ramena svěrky pro lepší přístup v omezeném prostoru. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku pro optimální uchycení.
  655 Kč s DPH 541 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
 • 523203
  Šroubová svěrka CF-20
  Profilovaná vodící tyč šroubové svěrky HULTAFORS CF-20 je vykovaná z jednoho kusu oceli a má chromniklovou úpravu povrchu. Rukojeť je ze dřeva. Zúžená přední část ramena svěrky pro lepší přístup v omezeném prostoru. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku pro optimální uchycení.
  875 Kč s DPH 723 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
 • 523253
  Šroubová svěrka CF-25
  Profilovaná vodící tyč šroubové svěrky HULTAFORS CF-25 je vykovaná z jednoho kusu oceli a má chromniklovou úpravu povrchu. Rukojeť je ze dřeva. Zúžená přední část ramena svěrky pro lepší přístup v omezeném prostoru. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku pro optimální uchycení.
  1 045 Kč s DPH 864 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
 • 523303
  Šroubová svěrka CF-30
  Profilovaná vodící tyč šroubové svěrky HULTAFORS CF-30 je vykovaná z jednoho kusu oceli a má chromniklovou úpravu povrchu. Rukojeť je ze dřeva. Zúžená přední část ramena svěrky pro lepší přístup v omezeném prostoru. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku pro optimální uchycení.
  1 345 Kč s DPH 1 112 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
 • 523403
  Šroubová svěrka CF-40
  Profilovaná vodící tyč šroubové svěrky HULTAFORS CF-40 je vykovaná z jednoho kusu oceli a má chromniklovou úpravu povrchu. Rukojeť je ze dřeva. Zúžená přední část ramena svěrky pro lepší přístup v omezeném prostoru. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku pro optimální uchycení.
  1 445 Kč s DPH 1 194 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
 • 523503
  Šroubová svěrka CF-50
  Profilovaná vodící tyč šroubové svěrky HULTAFORS CF-50 je vykovaná z jednoho kusu oceli a má chromniklovou úpravu povrchu. Rukojeť je ze dřeva. Zúžená přední část ramena svěrky pro lepší přístup v omezeném prostoru. Silný šroub s trapézovým závitem a povrchem ošetřeným černým fosfátovým nátěrem má na konci otáčivou a naklápěcí zátěžovou podložku pro optimální uchycení. .
  1 595 Kč s DPH 1 318 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
Spolehlivé svěrky s upínacím šroubem - to jsou svěrky CF, CM a CFP od HULTAFORS TOOLS !

Tyto robustní a precizní svěrky s dobrým úchopem pro snadné používání disponují velkou upínací silou. Nová řada šroubových svěrek byla navržena s cílem zjednodušit práci profesionálním řemeslníkům. Silný a odolný model CM je vyrobený z nárazu odolné temperované litiny. Vodící tyč má na obou stranách drážky, které minimalizují riziko sklouzávání ramena při upevňování svěrky. Šroubová svěrka CFP má ocelovou vodící tyč, jejíž povrch chrání chromniklová vrstva, a otočnou rukojeť umožňující větší dotahování a snadnější povolování upínacího šroubu.