Česky Slovensky

 

Nože Hultafors

Při vývoji našich řemeslnických nožů HULTAFORS jsme využili pomoc od opravdových odborníků, profesionálních řemeslníků. Sledovali jsme, co a jak dělali, vyslechli jsme jejich požadavky a následně se snažili odhalit jejich potřeby. Vyrobili jsme prototypy nožů, které vyzkoušeli, pak jsme udělali potřebné změny a nechali je opět testovat. Výsledkem se stala výjimečná řada nožů přizpůsobených práci různých řemeslníků. Čepele našich nožů jsou vyrobeny z japonské oceli a ostří vzniká v několika fázích, přičemž jeho závěrečné vyhlazení probíhá na koženém řemenu. Jak rukojeť, tak pouzdro je z velmi odolného polypropylenu, PP. Rukojeti jsme barevně odlišili, abyste snadno rozpoznali svůj oblíbený nůž.

Nůž pro vás - Nože se za posledních 100 let v zásadě příliš nezměnily. Ale nyní jsme ve spolupráci s odborníky, profesionálními řemeslníky, vyvinuli výjimečnou řadu nožů, které vyhovují jejich praktickým požadavkům.

Specifická funkčnost - Naše řada zahrnuje nože, které mají vychytávky usnadňující určité typy pracovních úkonů. Vezměme například dlátový nůž, který lze používat jako nůž i jako dláto. Znamená to, že můžete svůj nůž používat různými způsoby, aniž byste jej poškodili.

Špičková ocel - Čepele našich nožů jsou z japonské oceli, jež si získala díky své kvalitě skvělou pověst. Ostří nože vzniká v několika krocích, přičemž jeho závěrečné vyhlazení probíhá na koženém řemenu. Výsledkem je velice odolná čepel s opravdu ostrým ostřím.

Odolný plast - Rukojeti i pouzdra vyrábíme z velice odolného polypropylenu (PP). Rukojeť je tvarována tak, aby vám umožnila bezpečný a pohodlný úchop. Pouzdro má šikovné uchycení, což znamená, že se neuvolní, když je připnete na knoflík u kalhot, ale současně je můžete jednoduše sundat.

Dvojité pouzdro - Pokud potřebujete mít při práci po ruce dva nože, můžete využít naše dvojité pouzdro, které vám umožní nože kombinovat podle potřeby.

Položky 124 z celkem 48

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
 • Nůž řemeslnický HVK

  Nůž řemeslnický HVK

  Kód: 380010
  Nůž je navržený a přizpůsobený tak, aby vyhovoval potřebám řemeslníků a čepel má z japonské nožířské oceli. Pouzdro se může pochlubit možností uchycení na knoflík vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet, a odkud je potom budete moci snadno odepnout. Čepel je vyrobená z 2,5mm silné japonské uhlíkové oceli zakalené na 58 – 60 HRC.
  155 Kč s DPH 128 Kč bez DPH
 • Nůž univerzální odolný GK

  Nůž univerzální odolný GK

  Kód: 380020
  Pevný, silný a velice odolný nůž vhodný na náročné úkony jako je páčení, rozlamování a sekání. Pouzdro se může pochlubit možností uchycení na knoflík Vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet, a odkud je potom budete moci snadno odepnout. Čepel je vyrobená z 3mm silné japonské nožířské uhlíkové oceli zakalené na 58–60 HRC.
  245 Kč s DPH 202 Kč bez DPH
 • Nůž elektrikářský ELK

  Nůž elektrikářský ELK

  Kód: 380030
  Elektrikářský nůž pro praváky. Dvě ostří na čepeli a tvar rukojeti byly optimalizovány tak, aby se s nožem daly co nejlépe odizolovat kabely. Pouzdro se může pochlubit možností uchycení na knoflík Vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet, a odkud je potom budete moci snadno odepnout. Čepel je vyrobena z 1,5mm silné japonské nožířské uhlíkové oceli zakalené na 58–60 HRC.
  165 Kč s DPH 136 Kč bez DPH
 • Nůž malířský MK

  Nůž malířský MK

  Kód: 380040
  Nůž pro malíře je navržený tak, aby se dal používat i jako otvírák na plechovky a šroubovák. Pouzdro se může pochlubit možností uchycení na knoflík Vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet, a odkud je potom budete moci snadno odepnout. Čepel je vyrobena z 2,5 mm silné japonské nožířské uhlíkové oceli zakalené na 58–60 HRC.
  195 Kč s DPH 161 Kč bez DPH
 • Nůž instalatérský VVS

  Nůž instalatérský VVS

  Kód: 380050
  Instalatérský nůž má na boku čepele pilník na odstraňování otřepů. Pouzdro se může pochlubit možností uchycení na knoflík Vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet, a odkud je potom budete moci snadno odepnout. Čepel je vyrobena z 2,5 mm silné japonské nožířské nerezové oceli zakalené na 57–59 HRC.
  245 Kč s DPH 202 Kč bez DPH
 • Nůž řemeslnický nerezový RFR

  Nůž řemeslnický nerezový RFR

  Kód: 380060
  Nůž je navržený a přizpůsobený tak, aby vyhovoval potřebám řemeslníků. Čepel má z japonské nožířské nerezové oceli. Pouzdro se může pochlubit možností uchycení na knoflík Vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet, a odkud je potom budete moci snadno odepnout. Čepel je vyrobená z 2,5mm silné japonské nožířské nerezové oceli zakalené na 57–59 HRC.
  205 Kč s DPH 169 Kč bez DPH
 • Nůž dlátový STK

  Nůž dlátový STK

  Kód: 380070
  Robustní nůž s oboustranně broušeným dlátovým zakončením. Pouzdro se může pochlubit možností uchycení na knoflík Vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet, a odkud je potom budete moci snadno odepnout. Čepel je vyrobena z 3 mm silné japonské nožířské uhlíkové oceli zakalené na 58–60 HRC.
  245 Kč s DPH 202 Kč bez DPH
 • Nůž bezpečnostní SK

  Nůž bezpečnostní SK

  Kód: 380080
  Nůž bez špičky byl vyvinut kvůli tomu, aby se co nejvíce předcházelo zbytečným poraněním v důsledku píchnutí. Pouzdro se může pochlubit možností uchycení na knoflík Vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet, a odkud je potom budete moci snadno odepnout. Čepel je vyrobena z 2,5mm silné japonské nožířské uhlíkové oceli zakalené na 58–60 HRC.
  145 Kč s DPH 120 Kč bez DPH
 • Nůž bezpečnostní nerezový SKR

  Nůž bezpečnostní nerezový SKR

  Kód: 380090
  Nůž bez špičky byl vyvinut kvůli tomu, aby se co nejvíce předcházelo zbytečným poraněním v důsledku píchnutí. Pouzdro se může pochlubit možností uchycení na knoflík Vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet, a odkud je potom budete moci snadno odepnout. Čepel je vyrobena z 2,5mm silné japonské nožířské nerezové oceli zakalené na 57-59 HRC.
  195 Kč s DPH 161 Kč bez DPH
 • Nůž zahradnický EFK

  Nůž zahradnický EFK

  Kód: 380140
  Tento praktický zahradnický nožík se vyznačuje krátkou tenkou čepelí z japonské nožířské uhlíkové oceli zakalené na 58–60 HRC a pohodlnou rukojetí, což uživateli umožňuje snadnou manipulaci při přeřezávání provázků, narušování síťek, odstraňování plachetek od kořenových balů, anebo při začišťování řezů. Lze s ním i poměrně úspěšně očkovat. Pouzdro lze připevnit na opasek, anebo na knoflík u pracovního oblečení, takže můžete mít nůž neustále po ruce, aniž byste riskovali zbytečné poranění. Pouzdro se může pochlubit možností uchycení na knoflík Vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet, a odkud je potom budete moci snadno odepnout. Čepel je vyrobená z 1.5 mm silné japonské nožířské uhlíkové oceli zakalené na 58–60 HRC.
  165 Kč s DPH 136 Kč bez DPH
 • Nůž řemeslnický protiskluzový HVK GH

  Nůž řemeslnický protiskluzový HVK GH

  Kód: 380210
  Nůž je navržený a přizpůsobený tak, aby vyhovoval potřebám řemeslníků a čepel má z japonské nožířské oceli. Pouzdro se může pochlubit možností uchycení na knoflík vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet, a odkud je potom budete moci snadno odepnout. Čepel je vyrobená z 2,5mm silné japonské uhlíkové oceli zakalené na 58–60 HRC.
  205 Kč s DPH 169 Kč bez DPH
 • Nůž řezbářský PK GH

  Nůž řezbářský PK GH

  Kód: 380220
  Úzká a špičatá čepel z japonské nožířské uhlíkové oceli o síle 2 mm nůž předurčuje k přesnému, detailnímu řezání, ať už půjde o vyřezávání, tesařské práce, anebo jemné odstraňování otřepů po řezání či vrtání. Pouzdro se může pochlubit možností uchycení na knoflík Vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet, a odkud je potom budete moci snadno odepnout. Čepel je vyrobená z 2 mm silné nožířské uhlíkové oceli zakalené na 58–60 HRC.
  265 Kč s DPH 219 Kč bez DPH
 • Nůž pilový nerezový RKR GH

  Nůž pilový nerezový RKR GH

  Kód: 380230
  Řemeslnický nůž s protiskluznou rukojetí a zubatou čepelí navržený pro řezání pevných a tvrdých materiálů a také lan, plachet nebo popruhů, zejména pokud je materiál napnutý. Pouzdro se může pochlubit možností uchycení na knoflík Vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet, a odkud jej potom budete moci snadno odepnout. Čepel je vyrobená z 2 mm silné nerezové oceli zakalené na 57–59 HRC.
  365 Kč s DPH 302 Kč bez DPH
 • Nůž pilový bezpečnostní OKR GH

  Nůž pilový bezpečnostní OKR GH

  Kód: 380240
  Řemeslnický nůž s protiskluznou rukojetí a zubatou čepelí navržený pro řezání pevných a tvrdých materiálů a také lan, plachet nebo popruhů, zejména pokud je materiál napnutý. Nůž má tupou bezpečnostní špičku, která uživatele chrání před zraněním. Pouzdro se může pochlubit možností uchycení na knoflík Vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet, a odkud jej potom budete moci snadno odepnout. Čepel je vyrobená z 2 mm silné nerezové oceli zakalené na 57–59 HRC.
  365 Kč s DPH 302 Kč bez DPH
 • Nůž řemeslnický nerezový protiskluzový RFR GH

  Nůž řemeslnický nerezový protiskluzový RFR GH

  Kód: 380260
  Řemeslnický nůž s protiskluzovou rukojetí. Je navržený a přizpůsobený tak, aby vyhovoval potřebám řemeslníků. Pouzdro se může pochlubit možností uchycení na knoflík Vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet, a odkud je potom budete moci snadno odepnout. Čepel je vyrobená z 2,5mm silné japonské nožířské nerezové oceli zakalené na 57–59 HRC.
  315 Kč s DPH 260 Kč bez DPH
 • Nůž outdoorový OK4

  Nůž outdoorový OK4

  Kód: 380270
  Silný a odolný zálesácký nůž s protiskluznou rukojetí potaženou Santoprenem vhodný pro náročné úkoly v přírodě. Odolné textilní poutko je ideální pro opasky široké až 80 mm a jeho součástí je kapsa na křesadlo. Čepel se skandinávským výbrusem je vyrobena z 3 mm silné japonské nožířské uhlíkové oceli, je zakalena na tvrdost 58–60 HRC a před korozí ji chrání povrch nanesený elektorforetickou depozicí. Hřbet čepele je obroušený pro snadné použití křesadla.
  595 Kč s DPH 492 Kč bez DPH
 • Křesadlo k nožům Hultafors

  Křesadlo k nožům Hultafors

  Kód: 380280
  Důležitá výbava každého zálesáka je křesadlo! Pomocí hřbetu svého nože vykřesáte velké žhavé jiskry a rozdělání ohně v přírodě se tak stane kratochvílí. Křesadlo funguje podobně jako kotouč brusky při broušení železa. Odlétavající kousky železa oxidují tak rychle, že začnou hořet.
  295 Kč s DPH 244 Kč bez DPH
 • Nůž outdoor OK4 + křesadlo

  Nůž outdoor OK4 + křesadlo

  Kód: 380280K
  Výhodná sada zálesáckého nože OK4 a křesadla. Silný a odolný zálesácký nůž s protiskluznou rukojetí potaženou Santoprenem vhodný pro náročné úkoly v přírodě. Křesadlo je důležitá výbava každého zálesáka! Pomocí hřbetu svého nože vykřesáte velké žhavé jiskry a rozdělání ohně v přírodě se tak stane kratochvílí. Křesadlo funguje podobně jako kotouč brusky při broušení železa. Odlétavající kousky železa oxidují tak rychle, že začnou hořet.
  795 Kč s DPH 657 Kč bez DPH
 • Nože DUO řemeslnické čepel 93/93mm HVK & HVK

  Nože DUO řemeslnické čepel 93/93mm HVK & HVK

  Kód: 381010
  Speciální dvojité pouzdro pro 2 řemeslnické nože - Na jednom místě máte po ruce 2 nejpoužívanější nože dle vaší potřeby. Lze využít i pro jiné typy nožů stejné velikosti. Originální systém efektivního a jednoduchého uchycení na kalhoty (opasek).
  615 Kč s DPH 508 Kč bez DPH
 • Nože DUO univerzální a řemeslnický čepel 94/93mm GK & HVK

  Nože DUO univerzální a řemeslnický čepel 94/93mm GK & HVK

  Kód: 381020
  Unikátní patentovaná kombinace univerzálního a řemeslnického nože s dvojpouzdrem s unikátním uchycením na oděv umožňující snadný přístup k oběma nožům. Je ideální mít 2 nejpoužívanější nože na jednom místě.
  675 Kč s DPH 558 Kč bez DPH
 • Nože DUO řemeslnický a elektrikářský čepel 93/33mm HVK & ELK

  Nože DUO řemeslnický a elektrikářský čepel 93/33mm HVK & ELK

  Kód: 381030
  Unikátní patentovaná kombinace řemeslnického a elektrikářského nože s dvojpouzdrem a s unikátním uchycením na oděv umožňující snadný přístup k oběma nožům.
  615 Kč s DPH 508 Kč bez DPH
 • Nůž elektrikářský levý ELK-L

  Nůž elektrikářský levý ELK-L

  Kód: 383030
  Elektrikářský nůž pro leváky. Dvě ostří na čepeli a tvar rukojeti byly optimalizovány tak, aby se s nožem daly co nejlépe odizolovat kabely. Pouzdro se může pochlubit možností uchycení na knoflík Vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet, a odkud je potom budete moci snadno odepnout. Čepel je vyrobena z 1,5mm silné japonské nožířské uhlíkové oceli zakalené na 58–60 HRC.
  165 Kč s DPH 136 Kč bez DPH
 • Nože DUO dlátový a řemeslnický čepel 72/93mm STK & HVK

  Nože DUO dlátový a řemeslnický čepel 72/93mm STK & HVK

  Kód: 387010
  Kombinace dlátového a řemeslnického nože s dvojpouzdrem s unikátním uchycením na oděv umožňující snadný přístup k oběma nožům.
  695 Kč s DPH 574 Kč bez DPH
 • Nože DUO dlátový a elektrikářský čepel 72/33mm STK & ELK

  Nože DUO dlátový a elektrikářský čepel 72/33mm STK & ELK

  Kód: 387030
  Kombinace dlátového a elektrikářského nože s dvojpouzdrem s unikátním uchycením na oděv umožňující snadný přístup k oběma nožům.
  685 Kč s DPH 566 Kč bez DPH

Položky 124 z celkem 48

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně