Nože

Položky 124 z celkem 50

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Při vývoji našich řemeslnických nožů HULTAFORS jsme využili pomoc od opravdových odborníků, profesionálních řemeslníků. Sledovali jsme, co a jak dělali, vyslechli jsme jejich požadavky a následně se snažili odhalit jejich potřeby. Vyrobili jsme prototypy nožů, které vyzkoušeli, pak jsme udělali potřebné změny a nechali je opět testovat. Výsledkem se stala výjimečná řada nožů přizpůsobených práci různých řemeslníků. Čepele našich nožů jsou vyrobeny z japonské oceli a ostří vzniká v několika fázích, přičemž jeho závěrečné vyhlazení probíhá na koženém řemenu. Jak rukojeť, tak pouzdro je z velmi odolného polypropylenu, PP. Rukojeti jsme barevně odlišili, abyste snadno rozpoznali svůj oblíbený nůž.

Nůž pro vás - Nože se za posledních 100 let v zásadě příliš nezměnily. Ale nyní jsme ve spolupráci s odborníky, profesionálními řemeslníky, vyvinuli výjimečnou řadu nožů, které vyhovují jejich praktickým požadavkům.

Specifická funkčnost - Naše řada zahrnuje nože, které mají vychytávky usnadňující určité typy pracovních úkonů. Vezměme například dlátový nůž, který lze používat jako nůž i jako dláto. Znamená to, že můžete svůj nůž používat různými způsoby, aniž byste jej poškodili.

Špičková ocel - Čepele našich nožů jsou z japonské oceli, jež si získala díky své kvalitě skvělou pověst. Ostří nože vzniká v několika krocích, přičemž jeho závěrečné vyhlazení probíhá na koženém řemenu. Výsledkem je velice odolná čepel s opravdu ostrým ostřím.

Odolný plast - Rukojeti i pouzdra vyrábíme z velice odolného polypropylenu (PP). Rukojeť je tvarována tak, aby vám umožnila bezpečný a pohodlný úchop. Pouzdro má šikovné uchycení, což znamená, že se neuvolní, když je připnete na knoflík u kalhot, ale současně je můžete jednoduše sundat.

Dvojité pouzdro - Pokud potřebujete mít při práci po ruce dva nože, můžete využít naše dvojité pouzdro, které vám umožní nože kombinovat podle potřeby.