Skládací metry

položek: 17

Skládací metry vyvíjíme na základě zkušeností. Zkušenosti, know-how a vývoj ve spolupráci s uživateli daly vzniknout našim skládacím metrům, které jsou nejoblíbenější volbou na trhu. Když vezmete do ruky skládací metr Hultafors, hned si uvědomíte jeho přednosti, a ty dokáže řemeslník vždycky ocenit.

Vyhovují přísným požadavkům. Během výroby je každý metr dvakrát snímán vysokorychlostní kamerou. Po prvním snímání vytřídíme metry, u kterých dřevo obsahuje suky nebo je příčně vláknité. Po nanesení stupnice dojde k druhému snímání, jehož smyslem je pečlivá kontrola nanesení a přesného umístění stupnice. Výroba skládacích metrů podléhá systému řízení kvality dle normy ISO 9001.

Vyberte si vhodný materiál. Naše standardní skládací metry jsou vyrobeny ze dřeva břízy pýřité. Vyrábíme ale také metry z polyamidového skelného laminátu a eloxovaného hliníku, takže si můžete vybrat skládací metr z takového materiálu, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Přesné měření – EU třída III. Všechny naše skládací metry jsou bez ohledu na materiál, z něhož jsou vyrobeny, kalibrovány na nejvyšší možnou přesnost a vyhovují požadavkům EU třídy III pro metry se spoji. To znamená, že dvoumetrový skládací metr má maximální přípustnou odchylku ±1,4mm a jednometrový skládací metr ±1mm. Měření přes kloubový spoj nemá odchylku větší než ±0,5mm.