Proti prořezu

položek: 3

 • Obuv treková Brixen Advanced
  Lehké trekingové boty se svrškem ze strukturované pravé kůže jsou maximálně prodyšné a skvěle se hodí na letní turistiku. Gumová podrážka Vibram zaručuje výtečnou stabilitu na rozličných površích. Technologie MembranFREE udržuje nohu odvětranou mimo jiné skrze síťovinový jazyk, který je přišitý po celé délce šněrování pomocí plátku kůže, což zabraňuje vniknutí nečistot do boty. Šněrování protažené až na špičku je výhodné pro nositele s úzkými chodidly, botu je možné pevně utáhnout. Na špičce, patě a po stranách je bota pogumováním chráněná před opotřebením.
  4 495 Kč s DPH 3 715 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
  Rychlý náhled
 • Obuv bezpečnostní protipořezová Zermatt GTX tř. 1
  Dlouhá a náročná práce v lese vyžaduje pohodlnou a bezpečnou obuv. Lesnické boty s membránou GORE-TEX, díky které jsou prodyšné a kompletně voděodolné. Jsou protipořezové dle normy EN 17249, třída 1. Díky hliníkové špičce jsou lehké a přitom dostatečně odolné. Vynikající přilnavost zaručuje protiskluzná gumová podrážka Vibram s horským vzorkem. Podšívka je z odolné Cordury a svršek je kombinací nubuku a gumy pro maximální trvanlivost.
  8 995 Kč s DPH 7 434 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
  Rychlý náhled
 • Obuv pracovní protipořezová Tyrol Juchten tř. 1
  Lesnické pracovní boty s ocelovou špičkou ze silné hovězí kůže Juchten. Boty mají uvnitř ventilační systém KlimaAIR, který pomáhá s odvodem vlhkosti z boty. Boty splňují normu EN 17249, třída 1, takže jsou protipořezové do rychlosti řetězu 20 m/s. Vícevrstvá gumová podrážka Vibram výborně drží díky hlubokému vzorku. Boty se v nezměněné podobě vyrábějí již téměř 18 let.
  8 995 Kč s DPH 7 434 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
  Rychlý náhled

Kvalitní, pohodlné a velmi prodyšné boty Pfanner urcené pro outdoorové aktivity, lezení po stromech nebo lesní práce.