Česky Slovensky

 

Výhradní zastoupení pro ČR a SR

Zimní pracovní boty

Mezi mnoha druhy pracovní obuvi, které nabízíme, nechybí ani kvalitní zimní pracovní obuv vyrobenou z prvotřídních materiálů. Buďte v teple i v zimě a nepříznivém počasí se zimní pracovní obuví. Naše zimní pracovní boty jsou nepromokavé a dostatečně zateplené pro vaše pohodlí i při nízkých teplotách. Prohlédněte si naši nabídku zimní pracovní obuvi prvotřídní kvality a odolnosti a vyberte si zimní pracovní boty podle vašich představ.

položek: 4

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit vzestupně
 • Alaska S3

  Alaska S3

  Kód: TG80420
  TOE GUARD Bezpečnostní bota Alaska vydrží to nejdrsnější zacházení v těch nejnepříznivějších podmínkách s extra zimní podšívkou ze syntetické vlny, která vás udrží v teple. Je vybavená teplu a oleji odolnou protiskluzovou podrážkou a díky postrannímu zipu se bota perfektně nazouvá. S3 HRO, SRC EN20345
  Cena již od: 2 995 Kč s DPH 2 475 Kč bez DPH
 • Polar GTX S3

  Polar GTX S3

  Kód: SG80005
  SOLID GEAR Polar GTX je bezpečnostní bota s unikátní kombinací premiového nubuku s tkaninou Cordura Ripstop a voděodolnou a prodyšnou membránou GORE-TEX®. Navíc se tato skvělá zimní bota dodává s podšívkou ze systetické vlny, systémem utahování BOA a také s protiskluzovou podrážkou Vibram, která je odolná oleji i teplu. S3 SRC, WR, HRO EN20345
  Cena již od: 6 995 Kč s DPH 5 781 Kč bez DPH
 • Delta GTX S3

  Delta GTX S3

  Kód: SG75001

  Delta je zcela nová vysoká obuv plná těch nejlepších technologií zabalených do klasického vzhledu. Boty navržené pro použití v drsném prostředí v exteriéru na nezlepvněném povrchu. Vysoká podrážka Vibram s novou technologií FLEX SYSTEM skvěle podporuje chůzi v každé fázi kroku. Kožený svršek s Cordurou v nejvíce exponovaných místech je doplněný novou elastickou membránou GORE-TEX® Jazz, díky níž je obuv trvale prodyšná a voděodolná. Použití elastické membrány ve svršku boty nám umožnilo ušít botu takzvaně „na tělo“, bota je i přes svou výšku ergomická a přizpůsobí se vašemu pohybu.

  Bezpečnost: EN 20345, S3, WR, HRO, SRC
  Ochrana: kompozitní vložka a laminátový chránič špičky

  Novinka
  Cena již od: 6 295 Kč s DPH 5 202 Kč bez DPH
 • Sparta S3

  Sparta S3

  Kód: SG74001
  Sparta je teplá pracovní bota, která přináší unikátní kombinaci odolnosti, zateplení, lehkosti a pohodlí. Tyto prémiové boty se dodávají s oleji odolnou a protiskluznou podrážkou Vibram z materiálu TPU, který zachová vlastnosti podrážky i ve velkém mrazu. Svršek těchto bot je ušit z pravé černé kůže TECH, olejované pro prodyšnost a voděodolnost. Sparta se dodává s unikátní podšívkou THERMO, která spojuje přírodní vlnu s funkčními vlákny ve dvou vrstvách, aby vás udržela v teple a suchu.
  Cena již od: 3 995 Kč s DPH 3 302 Kč bez DPH

položek: 4

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit vzestupně