Česky Slovensky

 

Zimní pracovní kalhoty Snickers Workwear

Pro venkovní práci v zimních měsících, kdy běžné pracovní kalhoty nestačí, vám nabízíme ideální řešení v podobě zimních pracovních kalhot Snickers Workwear.

Naše kvalitní pracovní zimní kalhoty vám zaručí ochranu před nepříznivým počasím a zároveň i maximální pohodlí při pracovním výkonu. Pro výrobu zimních pracovních kalhot se používají jen ty nejlepší materiály a tak se vyznačují skvělými vlastnostmi.

V širokém výběru pracovních zimních kalhot si můžete vybrat různé typy kalhot podle vašich potřeb, najdete u nás i zimní pracovní kalhoty vhodné pro extrémní povětrnostní podmínky.

položek: 3

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
 • Kalhoty XTR ARCTIC zimní

  Kalhoty XTR ARCTIC zimní

  Kód: 36890404
  Tyto průkopnické kalhoty zaručují opravdový tepelný komfort v mrazivém počasí. Jsou velmi odolné a přitom extrémně měkké. Mají pokročilý systém ochrany kolen, zesílení z tkaniny Cordura® a pohodlné vatování, aby se Vám dobře pracovalo v chladných podmínkách.
  Cena již od: 6 695 Kč s DPH 5 533 Kč bez DPH
 • Kalhoty XTR GORE-TEX® Shell

  Kalhoty XTR GORE-TEX® Shell

  Kód: 38880404
  Pro mimořádnou ochranu po celý den. Moderní a vysoce funkční pracovní kalhoty ze zesíleného třívrstvého materiálu GORE-TEX® Vám poskytnou pracovní pohodlí v suchu i ventilaci. Po celý den v jakémkoliv počasí. Splňuje normu EN 343.
  Cena již od: 13 995 Kč s DPH 11 566 Kč bez DPH
 • Kalhoty reflexní AllroundWork zimní, třída 2 oranžové

  Kalhoty reflexní AllroundWork zimní, třída 2 oranžové

  Kód: 66395558
  Oranžové zimní reflexní kalhoty, které vás udrží v teple za každých okolností díky zateplení z polysteru 37.5®. Jsou pohodlné, prodyšné a střižené tak, aby neomezovaly váš pohyb. V souladu s normou EN 20471, třída 2
  Cena již od: 3 895 Kč s DPH 3 219 Kč bez DPH

položek: 3

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně