Česky Slovensky

 

Opasky na nářadí

V naší nabídce doplňků k nářadí nechybí ani velmi praktické opasky na nářadí. Ty jsou užitečným pomocníkem pro každého řemeslníka – na opasek na nářadí jednoduše připevníte pouzdra a další držáky s nářadím a tak budete vždy mít vše potřebné po ruce a ušetříte si při práci čas a námahu. Najdete u nás spektrum mnoha opasků na nářadí pro různé profese a také pro různé použití, takže si jistě vyberete ten pravý pro vás.

položek: 3

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
 • Vesta na nářadí AllroundWork

  Vesta na nářadí AllroundWork

  Kód: 42500404
  Při nošení této odolné vesty máte okamžitý přístup ke svému nářadí, aniž byste museli udělat jediný krok nebo se jen předklonit. Vesta je všestranně nastavitelná, což zajišťuje pohodlí a flexibilitu.
  Novinka
  Cena již od: 2 695 Kč s DPH 2 227 Kč bez DPH
 • Pás na nářadí pro tesaře

  Pás na nářadí pro tesaře

  Kód: 97710404
  Mějte při sobě všechno potřebné v tomto pásu pro tesaře. Byl navržen pro co nejlepší funkčnost a má flexibilní systém úchytů, který obsahuje i kožená pouzdra včetně speciálního pouzdra na nářadí pro tesaře.
  Cena již od: 4 495 Kč s DPH 3 715 Kč bez DPH
 • Pás na nářadí

  Pás na nářadí

  Kód: 97910404
  Dokončete svou práci s tímto stabilním pásem ve štíhlém designu kopírujícím siluetu. Počítejte s vyšší funkčností a flexibilním systémem připevnění pouzder pro ještě větší pohodlí.
  Doprodej
  Akce
  Cena již od:

  Běžná cena: 1 995 Kč

  Vaše cena: 995 Kč s DPH 822 Kč bez DPH

položek: 3

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně