Česky Slovensky

 

Pracovní oděvy pro malíře a zedníky

Jedinečné pracovní oděvy Snickers Workwear pro malíře a zedníky v naší nabídce kombinují vynikající komfort, svobodu pohybu a praktické zabudované funkční prvky. Díky nim bude práce jednodušší a vše budete mít snadno po ruce. Kompletní řada pracovních oděvů pro malíře a zedníky obsahuje nejen pánské pracovní oděvy, ale také pracovní oblečení pro ženy. Zpříjemněte si práci pracovním oblečením, ve kterém se budete cítit pohodlně a dobře vypadat.

položek: 6

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
 • Kalhoty laclové malířské

  Kalhoty laclové malířské

  Kód: 03750909
  Nová generace laclových kalhot pro malíře. Počítejte s moderním designem s funkčními prvky tam, kde je to potřeba. Zesílená kolena pro maximální ochranu a každodenní pracovní komfort.
  Cena již od: 2 595 Kč s DPH 2 145 Kč bez DPH
 • Triko Classic s krátkým rukávem bílé

  Triko Classic s krátkým rukávem bílé

  Kód: 25020900
  Nekonečné možnosti. Klasické bavlněné triko poskytuje pohodlí příjemné bavlny a je také vhodné pro potisk logem vaší firmy.
  Cena již od: 245 Kč s DPH 202 Kč bez DPH
 • Šortky, malířské

  Šortky, malířské

  Kód: 30750909
  Vyzrajte nad horkem v těchto malířských pracovních šortkách se správnými funkčními prvky. Mají design tvarovaných nohavic TwistedLeg™, zesílení a řadu kapes vč. pouzdrových a oddíl na telefon.
  Akce
  Cena již od:

  Běžná cena: 1 595 Kč

  Vaše cena: 1 116 Kč s DPH 922 Kč bez DPH

 • Kalhoty malířské s HP

  Kalhoty malířské s HP

  Kód: 32750909
  Ciťte se v práci pohodlně v těchto precizně ušitých malířských kalhotách v nejnovějším designu s funkčními prvky. Počítejte s tím, že dokonale padnou, poskytnou pracovní komfort a nejnovější ochranu kolen.
  Cena již od: 1 995 Kč s DPH 1 649 Kč bez DPH
 • Kalhoty malířské

  Kalhoty malířské

  Kód: 33750909
  Nezbytnost. Odolné malířské kalhoty v moderním designu a s těmi správnými funkčními prvky. Jsou zesíleny tam, kde je to potřeba pro každodenní komfort a ochranu kolen.
  Cena již od: 1 595 Kč s DPH 1 318 Kč bez DPH
 • Kalhoty dámské malířské s HP

  Kalhoty dámské malířské s HP

  Kód: 37750909
  Nejnovější pracovní kalhoty pro ženy. Kombinace dámského střihu, který skvěle padne, a funkčnosti se zesíleními právě tam, kde to nejvíce potřebujete. Kalhoty poskytují maximální komfort při práci a ochranu kolen dle normy.
  Cena již od: 1 995 Kč s DPH 1 649 Kč bez DPH

položek: 6

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně