Česky Slovensky

 

Výhradní zastoupení pro ČR a SR

Timbersport

Stali jsme se oficiálním partnerem Martina Komárka – vicemistra světa, několikanásobného mistra Evropy a držitele světového rekordu v dřevorubeckých sportech STIHL® TIMBERSPORTS® SERIES.

Mistrovství České Republiky v Timbersportu Plzeň 2015

23.11.15  |  Timbersport
Letošní ročník se uskutečnil v krásném prostředí plzeňského náměstí Republiky. Tři tisícovky diváků sledovaly nabitou atmosféru a ve vzduchu bylo cítit napětí, zda někdo ohrozí nadvládu Martina Komárka.

CZECH CUP města Dobřany
Vychází na obzor nová hvězda?

22.6.15  |  Timbersport

Závod, který byl pro Dobřany – „domácí“ půdu Jana Kamíra a defacto i Martina Kaliny – premiérou, začal klasicky disciplínou STIHL Stock Saw, kde se používá již standardně pil MS 661 C-M. I přes fakt, že na bloku číslo 1 se rodily obecně horší časy, oba domácí borci si s touto disciplínou právě na stojanu 1 poradili skvěle. 

Jarní část sezony vyvrcholila 7.6.2015 ve Frenštátě pod Radhoštěm

7.6.15  |  Timbersport
Za nádherného počasí se uskutečnilo v areálu Na Horečkách ve Frenštátě pod Radhoštěm finále STIHL TIMBERSPORTS CZECH SERIES 2015. Čtrnáct nejlepších českých sportovních dřevorubců se utkalo před zraky více než 4 tisícovek fantastických diváků. Ti navzdory opravdu parnému počasí dokázali vytvořit neuvěřitelnou atmosféru a hnát všechny borce k maximálním výkonům.

Závod STIHL® TIMBERSPORTS® Czech Series - 26.4.2015

4.5.15  |  Timbersport
V neděli 26.4. proběhl v Písku první letošní závod STIHL® TIMBERSPORTS® Czech Series. Za velkého zájmu diváků se předvedlo 16 borců, kteří se utkali v disciplínách Stock Saw, Standing, Single Buck a Underhand.

Fanděte Martinovi

23.10.13  |  Timbersport
Elita Timbersports z více než 20 zemí se sejde ve stuttgartské Porsche Areně ve dnech 25. a 26. října.

Martin Komárek doporučuje profi oděvy Snickers Workwear

1.11.12  |  Timbersport

Rozhovor s Martinem Komárkem, vicemistrem světa, několikanásobným mistrem Evropy a držitelem světového rekordu v dřevorubeckých sportech STIHL® TIMBERSPORTS® SERIES – tváří profi-oděvů SNICKERS WORKWEAR.