Nůž řemeslnický protiskluzový HVK GH

205 Kč s DPH 169 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem: 140 ks 

Nůž je navržený a přizpůsobený tak, aby vyhovoval potřebám řemeslníků a čepel má z japonské nožířské oceli. Pouzdro se může pochlubit možností uchycení na knoflík vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet, a odkud je potom budete moci snadno odepnout. Čepel je vyrobená z 2,5mm silné japonské uhlíkové oceli zakalené na 58–60 HRC.

Popis produktu

• Ostří je broušeno v několika fázích a nakonec honováno na koženém pásku. • Rukojeť a pouzdro jsou vyrobeny z velmi odolného plastu PP. • Pouzdro si můžete připevnit jak na opasek, tak na knoflík pracovního oblečení. Pokud máte silný opasek, odřízněte tenkou zarážku na vnitřní straně sklapovací části poutka na opasek. • Nože v balení po padesáti kusech jsou v robustní látkové brašně přes rameno, kterou můžete později použít jako brašnu na kufřík s nářadím nebo na chladicí box. • Řemeslnický nůž HVK-PH dodáváme s kartonovou krytkou čepele namísto pouzdra. Délka celkem : 208mm Délka čepele : 93mm

Další informace

Kód 380210
Druh nářadí Řemeslnický
Materiál Japonská nožířská uhlíková ocel zakalená na 58–60 HRC. Oproti nerezové oceli se snadněji brousí a vydrží déle ostrá. Před korozí je třeba ji chránit olejem, např. na bázi silikonu. Rukojeť z polypropylenu potažená Santoprenem.
Výrobce Hultafors