Česky Slovensky

 

Výhradní zastoupení pro ČR a SR

Ostatní

položek: 9

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
 • Prací prostředek Basewash 300 ml

  Prací prostředek Basewash 300 ml

  Kód: NIK0141A
  Šetrný prací prostředek na syntetické funkční spodní prádlo a ponožky. Pere bezpečně, jemně, oživuje strukturu materiálu, urychluje schnutí a zlepšuje odvod vlhkosti. Láhev 300 ml vystačí na 6 pracích dávek po 10 kusech oblečení.
  Novinka
  260 Kč s DPH 215 Kč bez DPH
 • Prací prostředek Techwash 300 ml

  Prací prostředek Techwash 300 ml

  Kód: NIK0181A
  Šetrný prací prostředek pro praní v pračce nebo praní v ruce. Chrání impregnaci voděvzdorného oblečení a vybavení do přírody. Bezpečně čistí, obnovuje prodyšnost a voděodolnost.
  Novinka
  260 Kč s DPH 215 Kč bez DPH
 • Impregnace Softshell proof 300 ml

  Impregnace Softshell proof 300 ml

  Kód: NIK0441A
  Impregnační prostředek pro softshellové oděvy. Doporučeno pro výrobky se savou podšívkou. Zvyšuje voděodolnost a zároveň poskytuje optimální prodyšnost materiálů. Snadné použití pomocí mechanického rozprašovače.
  Novinka
  405 Kč s DPH 335 Kč bez DPH
 • Impregnace Softhell proof wash-in 300 ml

  Impregnace Softhell proof wash-in 300 ml

  Kód: NIK0451A
  Impregnační prostředek pro oděvy z měkkých tkanin typu softshell. Zvyšuje voděodolnost a zároveň poskytuje optimální prodyšnost materiálů. Snadné použití v pračce nebo v ruce.
  Novinka
  384 Kč s DPH 317 Kč bez DPH
 • Impregnace Tx. Direct

  Impregnace Tx. Direct

  Kód: NIK0571A
  Impregnační prostředek pro voduodpudivé prodyšné oděvy. Doporučeno pro výrobky se savou podšívkou. Zvyšuje voděodolnost a obnovuje prodyšnost materiálů. Snadné použití pomocí mechanického rozprašovače.
  Novinka
  405 Kč s DPH 335 Kč bez DPH
 • Impregnace Nikwax nubuk a semiš 125 ml

  Impregnace Nikwax nubuk a semiš 125 ml

  Kód: NIK0772A
  Impregnační prostředek na nubukovou a semišovou obuv. Zvyšuje voděodolnost, udržuje prodyšnost a pevnost obuvi. Prodlužuje životnost a funkčnost. Snadné použití pomocí houbičkového aplikátoru nebo mechanického rozprašovače. Doporučeno pro membrány Gore-Tex, SympaTex, eVENT, PTX membrane a další.
  Novinka
  284 Kč s DPH 235 Kč bez DPH
 • Impregnace Nikwax látka a kůže 125 ml

  Impregnace Nikwax látka a kůže 125 ml

  Kód: NIK0792A
  Impregnační prostředek na veškerou kombinovanou (kůže-látka) a softshell obuv. Zvyšuje voděodolnost, udržuje prodyšnost a pevnost obuvi. Prodlužuje životnost a funkčnost, nemění vzhled obuvi. Snadné použití pomocí houbičkového aplikátoru nebo mechanického rozprašovače. Doporučeno pro membrány Gore-Tex, SympaTex, eVENT, PTX membrane a další.
  Novinka
  284 Kč s DPH 235 Kč bez DPH
 • Čistící gel na obuv Nikwax 125 ml

  Čistící gel na obuv Nikwax 125 ml

  Kód: NIK0821A
  Čisticí prostředek na veškerou venkovní a sportovní obuv. Vhodný k čištění veškeré obuvi z kůže, nubuku, semiše, softhellu a textilie. Snadné použití pomocí houbičkového aplikátoru. Bezpečně čistí, obnovuje prodyšnost a vzhled. Doporučeno pro obuv s membránou Gore-Tex, SympaTex, eVENT, PTX membrane a další.
  Novinka
  200 Kč s DPH 165 Kč bez DPH
 • Brýle uvex pheos čiré

  Brýle uvex pheos čiré

  Kód: UV9192225
  Moderní ochranné brýle v módním designu Douosférický zorník s technologií polakování uvex supravision. Brýle bez rámečku se širokým zorným polem vidění. Permanentní nezamlžovací efekt na vnitřní straně. Extrémní odolnost proti poškrábání na vnější straně. Kompletně bez obsahu kovu.
  Novinka
  245 Kč s DPH 202 Kč bez DPH

položek: 9

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně