Česky Slovensky

 

Výhradní zastoupení pro ČR a SR

Ostatní

položek: 9

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
 • Náhradní koncovka k dlátům HDC

  Náhradní koncovka k dlátům HDC

  Kód: 390299
  Náhradní koncovka k dlátům HDC
  355 Kč s DPH 293 Kč bez DPH
 • Adaptér na 3 AA baterie

  Adaptér na 3 AA baterie

  Kód: 409092
  Tento akumulátorový adaptér je náhradní díl, který je vhodný pro Hultafors lasery HXL a PXL. Adaptér obsahuje 3 baterie AA.
  Novinka
  675 Kč s DPH 558 Kč bez DPH
 • Univerzální držák laseru UH

  Univerzální držák laseru UH

  Kód: 409096
  Univerzální držák pro lasery Hultafors. Výška držáku je nastavitelná a může být použita pro rotaci o 360 stupňů, což zjednodušuje vyrovnání laseru. Konzola má magnety, které usnadňují montáž laseru. Závěs lze také zavěsit na šroub. Hultafors UH je vhodný pro většinu laserů s upevněním ¼ "a nejlépe pro Hultafors HXL a PXL.
  Novinka
  1 595 Kč s DPH 1 318 Kč bez DPH
 • Magnetický držák laseru MAH

  Magnetický držák laseru MAH

  Kód: 409097
  Univerzální držák s magnety pro snadné upevnění laserů Hultafors. Lze snadno zavěsit na šroub nebo hřebík. MAH je vhodný pro většinu laserů s nástavbou ¼ ", nejlépe pro Hultafors HXL a PXL.
  Novinka
  595 Kč s DPH 492 Kč bez DPH
 • Křížový laser HXL

  Křížový laser HXL

  Kód: 409120
  Laser HXL je kompaktní a snadno použitelný křížový laser. Jasné a přesné čáry zajišťují rychlé a přesné čtení a činí vaši práci efektivnější, například při obkládání nebo lepení tapet či přivrtávání skříní. Otočná základna umožňuje snadné nastavení laserového nástroje.
  Novinka
  6 295 Kč s DPH 5 202 Kč bez DPH
 • Impregnace Inproducts Premium na obuv 200 ml

  Impregnace Inproducts Premium na obuv 200 ml

  Kód: INPOBUV200
  Impregnace pro textilní, semišovou obuv a obuv z přírodní kůže. Nohy v suchu jsou naprostý základ pro tělesný komfort, ať jste outdooroví nadšenci, či si potrpíte na základní ochraně městské a volnočasové obuvi při cestě do práce za deštivého počasí. Inproducts impregnace na obuv vytváří ultratenkou neviditelnou ochrannou vrstvu, která chrání vaše boty před vodou, vlhkostí i nečistotami a vznikem skvrn.
  Novinka
  325 Kč s DPH 269 Kč bez DPH
 • Impregnace Inproducts Premium na outdoor oděvy 200 ml

  Impregnace Inproducts Premium na outdoor oděvy 200 ml

  Kód: INPOUTD200
  impregnace na bázi nanotechnologie pro outdoorové oblečení. Tento produkt je neocenitelným pomocníkem pro všechny, kteří rádi tráví čas venku a v přírodě a nezaleknou se žádných rozmarů počasí. Spolehlivě se postará o to, abyste na svých cestách za dobrodružstvím nebo v zimě na svahu zůstali v suchu. Tato impregnace je speciálně vyvinuta pro použití na veškeré outdoorové a zimní venkovní oblečení a doplňky, jako jsou čepice, rukavice, apod. Lze ji použít i na membránové nepromokavé systémy, jejichž vlastnosti obnovuje a zachovává.
  Novinka
  345 Kč s DPH 285 Kč bez DPH
 • Impregnace Inproducts Premium na pracovní oděvy 200 ml

  Impregnace Inproducts Premium na pracovní oděvy 200 ml

  Kód: INPPRAC200
  Impregnace se zvýšeným účinkem na rozličné druhy pracovních oděvů. Čtvrtá impregnace z řady Inproducts je určena pro profesionály z různých oborů. Jejím cílem je pomáhat a usnadňovat každodenní život všem, kteří jsou ve své profesi neustále vystaveni působení extrémních podmínek.
  Novinka
  325 Kč s DPH 269 Kč bez DPH
 • Brýle uvex pheos čiré

  Brýle uvex pheos čiré

  Kód: UV9192225
  Moderní ochranné brýle v módním designu Douosférický zorník s technologií polakování uvex supravision. Brýle bez rámečku se širokým zorným polem vidění. Permanentní nezamlžovací efekt na vnitřní straně. Extrémní odolnost proti poškrábání na vnější straně. Kompletně bez obsahu kovu.
  Novinka
  245 Kč s DPH 202 Kč bez DPH

položek: 9

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně