Česky Slovensky

 

Výhradní zastoupení pro ČR a SR

Zaměřovací a stavební lasery Hultafors

Lasery na prozáření vašeho pracovního dne!

Bodový laser: Čočka koncentruje vyzařované laserové světlo a soustředí je do jednoho bodu.

Čárový (linkový) laser: Když čočka zkoncentruje paprsky, začnou procházet skrz optický rezonátor a vytvoří laserovou čáru (přímku).

Kvalita čoček: Čočka má rozhodující vliv na kvalitu, protože koncentruje vyzařované laserové světlo do úzkého bodu. Používají se dva druhy čoček: Skleněná čočka: Produkuje paprsek vysoké kvality a umožňuje řezy vysoké kvality. Její hlavní výhodou je to, že sklo je žáruvzdorné a uchovává si svůj tvar. Plastová čočka: Kvalitu plastových čoček užívaných firmou Hultafors určuje vysoce přesný proces vtlačovaného lisování. Plastové čočky lze bez rizika ztráty jejich tvaru používat v teplotách nepřesahujících 85°C.

Vlnové délky světla: Lidské oko je na světlo citlivé v rozmezí vlnových délek od 711nm (červené světlo) po 389nm (fialové). Krátkovlnné světlo známé jako ultrafialové (UV) je lidskému oko neviditelné. Červené lasery spadají do rozmezí vlnových délek 670-630nm. Čím kratší vlnová délka, tím ostřejší laserové světlo.

Třídy laserů:Obecně řečeno se třídy laserů dělí do dvou skupin; ty, které splňují evropskou normu EN 601125-1 a ty, které splňují americkou normu FDA 1040.10:1.4.97. Na každém laseru musí být uvedeny varovné symboly a příslušné informace.

položek: 6

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
 • Laser liniový hmotnost 650g FXL

  Laser liniový hmotnost 650g FXL

  Kód: 409030
  Podlahový laser vytváří čtyři navzájem kolmé paprsky, takže před ním vzniká kříž. To vám umožňuje pokládat dlaždice ve čtyřech směrech. Paprsky ovšem pokračují i za laser, což znamená, že můžete dlaždice pokládat na celou plochu na základě jediného měření. Laser má nastavitelné nožičky pro práci na nerovném povrchu, a navíc 5mm distanční prvek, který umožňuje pokládat dlaždice i pod laserem. S podlahovým laserem je potom pokládání dlaždice poměrně dost snadné. Rozměry : v.55 š.235 h.151mm Váha : 650g
  Akce

  Běžná cena: 6 595 Kč

  Vaše cena: 3 998 Kč s DPH 3 304 Kč bez DPH

 • Laser křížový hmotnost 400g XL-2

  Laser křížový hmotnost 400g XL-2

  Kód: 409040
  Malý, univerzální a uživatelský příjemný křížový laser, který je samonivelační a má dvě diody pro horizontální a vertikální linie. Diody lze zapínat samostatně nebo společně; v tomto případě se vytvoří kříž. K dispozici je možnost mechanicky uzamknout kyvadlo a laser pak můžeme naklánět. Laser je vybaven transportačním zámkem, který zamkne kyvadlo, když laser nepoužíváme. Usnadňuje práci jako například vyměřování zdí, instalování kuchyňských linek nebo malování zdí dvěma různými barvami. Stativový závit má velikost 5/8”. Rozměry : v.120 š.65 h.105 Váha : 400g
  Akce

  Běžná cena: 4 895 Kč

  Vaše cena: 2 998 Kč s DPH 2 478 Kč bez DPH

 • Adaptér na 3 AA baterie

  Adaptér na 3 AA baterie

  Kód: 409092
  Tento akumulátorový adaptér je náhradní díl, který je vhodný pro Hultafors lasery HXL a PXL. Adaptér obsahuje 3 baterie AA.
  Novinka
  675 Kč s DPH 558 Kč bez DPH
 • Univerzální držák laseru UH

  Univerzální držák laseru UH

  Kód: 409096
  Univerzální držák pro lasery Hultafors. Výška držáku je nastavitelná a může být použita pro rotaci o 360 stupňů, což zjednodušuje vyrovnání laseru. Konzola má magnety, které usnadňují montáž laseru. Závěs lze také zavěsit na šroub. Hultafors UH je vhodný pro většinu laserů s upevněním ¼ "a nejlépe pro Hultafors HXL a PXL.
  Novinka
  1 595 Kč s DPH 1 318 Kč bez DPH
 • Magnetický držák laseru MAH

  Magnetický držák laseru MAH

  Kód: 409097
  Univerzální držák s magnety pro snadné upevnění laserů Hultafors. Lze snadno zavěsit na šroub nebo hřebík. MAH je vhodný pro většinu laserů s nástavbou ¼ ", nejlépe pro Hultafors HXL a PXL.
  Novinka
  595 Kč s DPH 492 Kč bez DPH
 • Křížový laser HXL

  Křížový laser HXL

  Kód: 409120
  Laser HXL je kompaktní a snadno použitelný křížový laser. Jasné a přesné čáry zajišťují rychlé a přesné čtení a činí vaši práci efektivnější, například při obkládání nebo lepení tapet či přivrtávání skříní. Otočná základna umožňuje snadné nastavení laserového nástroje.
  Novinka
  6 295 Kč s DPH 5 202 Kč bez DPH

položek: 6

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně