Kalhoty protipořezové VENTILATION

7 395 Kč s DPH 6 112 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem: 19 ks 

* Povinná pole

Pfanner VENTILATION jsou lehké neprořezné kalhoty, které jsou určeny pro extrémní podmínky při kácení stromů a práci v lese. Jsou odolné proti roztržení, oděru, olejům. Díky regulátoru vlhka KlimaAIR® jsou dobře prodyšné a zaručují optimální cirkulaci potu a vlhka. Materiály zaručují dlouhou životnost. Na zadní straně je tkanina Stretch Flex, která zajišťuje maximální pohodlí a pohyblivost. Dostupné i v prodloužené velikosti.

K nákupu si vyberte Velikost

Volbu najdete vlevo

Popis produktu

Tkanina:

Na přední straně je Rip-stopová tkanina Gladiator, která je odolná otěru a při roztržení se nebude dále samovolně trhat. Jedná se o ideální ochranu před jehličím, trním a ostružiním.

V zadní části je kvůli pohyblivosti a prodyšnosti použitá elastická tkanina StretchAIR.

Zesílení kolen z kevlaru a tvarované nohavice, které jsou na koncích zesílené kevlarovou tkaninou. Můžete tak klidně do lesa nosit boty s hroty, díky kevlaru se nemusíte bát protržení nohavice. 

Funkce:

V nohavicích jsou odnímatelné vnitřní manžety, které udrží nečistoty a hmyz venku. Na obuvi je pevně drží guma nebo případně háček na tkaničku. Manžety je možné odepnout, uvnitř nohavice je drží zip.

3D síťovina systému KlimaAIR uvnitř nohavic podporuje proudění vzduchu mezi kůží a vnější tkaninou kalhot, v kombinaci s větracími otvory se jedná o nejpohodlnější protipořezové kalhoty v nabídce. Proudění vzduchu může nositel regulovat pomocí větracích kapes na tříslech.

Kalhoty jsou protipořezové dle normy EN 381-5, kterou jistě zná každý dřevorubec. Tento model splňuje třídu 1 – tedy ochrana proti proříznutí do rychlosti řetězu 20m/s. Pod hlavní tkaninou se v přední části skrývají dlouhá vlákna Dyneema, která se v případě kontaktu s běžící motorovou pilou zamotají do řetezu a pilu ve zlomku vteřiny zastaví.

Pokyny k praní

Firma Pfanner Schutzbekleidung doporučuje kalhoty prát jednou týdně v případě každodenního nošení. Praní protipořezové tkanině nijak neublíží –naopak jí více škodí silné nasycení potem, jednotlivá vlákna se můžou časem slepit. Kalhoty doporučujeme prát maximálně na 40° C bez aviváže na minimální otáčky.

Další informace

Kód PF10176140
Typ oděvu kalhoty dlouhé
Velikosti XS - XL
Barva Červená
Výrobce Pfanner Schutzbekleidung
Pohlaví pánské
Kolekce Forest
Vlastnosti protipořezové
Pouzdrové kapsy bez kapes
Kolenní kapsy bez kapes