Česky Slovensky

 

Kalhoty laclové řemeslnické s HP, vysoká viditelnost EN 471 tř.2

Laclové kalhoty v moderním střihu Twistedleg™, zesílená kolena z materiálu Cordura® pro delší životnost. Navíc snadno přístupné pouzdrové kapsy na nezbytné věci. Splňují normu EN 471, třída 2.
Kód: 02135574
Doprodej
Sleva 47 %
Cena již od:

Běžná cena: 3 795 Kč

Vaše cena: 1 995 Kč s DPH 1 649 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem - 4 ks

Uvedené zboží je pouze v omezeném množství a k dispozici pouze do vyprodání zásob!

* Povinná pole

Kalhoty laclové řemeslnické s HP, vysoká viditelnost EN 471 tř.2 - Kalhoty laclové řemeslnické s HP, vysoká viditelnost EN 471 tř.2

Dvojklikem zobrazíte obrázek v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit
Kód 02135574
Materiál Uvnitř bavlna pro pohodlí a nečistoty odpuzující polyester zvenčí. 40% bavlny, 60% polyesteru, 290g/m2, fluorokarbonová úprava. Zesílení na kolenou ze 100% materiálu Cordura-Polyamid.
Velikosti 44-64, 84-120, 146-162, 250-260
Barva Oranžová
Výrobce Snickers Workwear
  • Inovovaný střih v designu TwistedLeg™, který kopíruje váš pohyb.
  • Kapsy na kolenní chrániče v designu KneeGuard™ zesílené pro maximální ochranu kolen.
  • Široké ramenní šle nastavitelné suchými zipy, extrémně strečová tkanina na zádech pro pracovní pohodlí a volnost pohybu.
  • Dvě dělené a snadno přístupné pouzdrové kapsy a náprsní kapsy včetně místa na mobilní telefon s plastovým štítkem na jmenovku.
  • Účelná kapsa na metr s volným rohem pro lepší funkčnost.

Pánské kalhoty laclové

Velikostní tabulky - Pánské kalhoty laclové

Důležité: Je důležité, abyste brali v úvahu velikost Vašeho pasu (C), volíte-li velikost laclových kalhot.
Je možné, že budete potřebovat větší velikost laclových kalhot ve srovnání s kalhotami do pasu, abyste měli dost místa pro břicho.

EN (20)471 Reflexní oděvy

EN 471 Tato norma specifikuje požadavky na oděvy, které vizuálně signalizují přítomnost uživatele. Požadavky na tyto oděvy se týkají barev i zpětného odrazu, minimální části použitých výstražných materiálů i jejich rozvržení.

Existují 3 třídy vysoce viditelných oděvů (tř. 3 je nejvyšší):

  • Třída 3: Celková vysoce viditelná oblast musí být tvořena minimálně plochou 0,8 m² a 0,2 m² reflexního materiálu.
  • Třída 2: Celková vysoce viditelná oblast musí být tvořena minimálně 0,5 m² a 0,13 m² reflexního materiálu.
  • Třída 1: Celková vysoce viditelná oblast musí být tvořena minimálně 0,14 m² a 0,10 m² reflexního materiálu.

Novější norma EN 20471 Oděvy s vysokou viditelností. V červnu 2013 The Official Journal of the European Union publikoval novou normu EN ISO 20471:2013. Tato harmonizovaná norma nahrazuje předchozí normu EN 471:2004+A1:2007. Od 1. října 2013 tak všechny produkty s vysokou viditelností budou označeny CE a certifikovány dle nové normy EN ISO 20471. Nová norma se však příliš neliší od té předchozí, a tak oděvy poskytnou tutéž úroveň bezpečnosti.

V praxi to znamená, že výrobci materiálů a notifikované orgány budou potřebovat čas k provedení aktualizace dokumentace pro ty, kteří chtějí opatřit oděvy značkou CE dle nové normy. Očekává se, že tento proces potrvá 1–2 roky, navíc většina evropských notifikovaných orgánů nyní vydává certifikáty s pětiletým termínem platnosti, aby bylo možno učinit příslušné kroky, pokud dojde ke změně normy. Proto budou v nejbližších letech na trhu současně produkty označené CE dle normy EN 471 a ISO EN 20471 a ke změně dojde až poté, co výrobci aktualizují dokumentaci dle nové normy. 

Aplikace log, nápisů a firemních symbolů na výrobky s vysokou viditelností

Chcete-li oděvy s vysokou viditelností opatřit firemními logy, je třeba dodržet zvláštní požadavky. Příliš velká loga mohou ohrozit příslušnou třídu oděvu. Pro optimální a bezpečné logování, prosím, kontaktujte zákaznické oddělení, nebo obchodního zástupce. Poskytneme vám další informace a rádi vám pomůžeme nalézt nejlepší řešení.

Poznámka: Oděvy s vysokou viditelností nejsou k dostání v nestandardních velikostech.