Česky Slovensky

 

Výhradní zastoupení pro ČR a SR

Funkční spodky Snickers Workwear

Při každí práci venku v mrazivém počasí jistě oceníte vlastnosti funkčních spodních kalhot Snickers Workwear. Funkční spodky jsou ideální jako první vrstva, která dokonale padne na tělo a zajistí pocit svěžesti a sucha po celý den. Nabízíme spodní funkční kalhoty prvotřídní kvality s dlouhou životností. Prohlédněte si naši nabídku termoprádla a vyberte si termospodky, které vám zajistí maximální pohodlí.

Výběr vhodného termoprádla:

Funkční spodky XTR a FlexiWork: Nejoblíbenější termoprádlo Snickers Workwear, ve kterém vám nebude zima, ale zároveň odvádí pot, když se zahřejete pohybem. Toho je dosaženo chytrým rozložením materiálů na oděvu. V místech, kde se potíte je tkanina prodyšná, tam kde je potřeba izolace je naopak funkčního materiálu více. Na exponovaných místech, jako jsou kolena, nebo lokty je materiál zesílen proti opotřebení. Doporučujeme pro aktivní pohyb, nezávisle na počasí. Nová verze prádla XTR je bezešvá a jmenuje se FlexiWork.

Funkční spodky 37.5 a LiteWork: Syntetický materiál s částicemi přírodního kokosového uhlí. Tyto částice jsou permanentní součástí vláken a nikdy se nevymyjí nebo nedegradují. Technologie 37.5 zajišťuje skvělou savost a prodyšnost tkaniny, která díky tomu usychá až 5x rychleji, než srovnatelné funkční látky. Tento materiál udržuje optimální vlhkost na povrchu vaší pokožky a tím vás drží v teple a pohodlí. Tkanina má úpravu proti zápachu. Doporučujeme pro pohybové aktivity v mírné zimě, nebo pro statické činnosti v chladném počasí. Nová verze tohoto prádla je bezešvá a jmenuje se LiteWork.

Funkční spodky Merino a FlexiWork Merino:
 Termoprádlo s obsahem přírodní vlny ovcí Merino. Hřeje i když je mokré, mokré na dotyk ovšem bude až potom, co nasákne vlhkost rovnající se třetině svojí váhy. Díky obsahu lanolinu má antibakteriální efekt a nezapáchá ani po delší době bez praní. Doporučujeme pokud se moc nehýbete v chladném počasí, případně pro aktivní pohyb ve velkém mrazu. Nová verze tohoto prádla je bezešvá a jmenuje se FlexiWork Merino. Na kritických místech má vlna froté strukturu. 

položek: 10

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
 • Termospodky

  Termospodky

  Kód: 94080400
  Udržujte nohy v teple, suchu a svěží. V těchto dlouhých termospodkách počítejte se skutečným pracovním pohodlím – a to díky funkční tkanině, která odvádí od těla pot a vlhkost. Udržujte nohy v teple, suchu a svěží. V těchto dlouhých termospodkách počítejte se skutečným pracovním pohodlím – a to díky funkční tkanině,která odvádí od těla pot a vlhkost.
  Doprodej
  Akce
  Cena již od:

  Běžná cena: 975 Kč

  Vaše cena: 365 Kč s DPH 302 Kč bez DPH

 • Spodky funkční LiteWork 37.5®

  Spodky funkční LiteWork 37.5®

  Kód: 94090418
  Bezešvé funkční spodky určené pro intenzivní tělesnou aktivitu. Tkanina 37.5® vyniká prodyšností a přenosem tělesné vlhkosti. V místech, kde se nejvíce potíte, je látka utkána jako síťovina, která plynule navazuje na okolní tkaninu.
  Novinka
  Cena již od: 1 695 Kč s DPH 1 401 Kč bez DPH
 • Termospodky Mikro-fleece

  Termospodky Mikro-fleece

  Kód: 94140400
  Pro mimořádné teplo a komfort na těle, když je pracovní prostředí chladné. Počítejte se skvělou izolací a odváděním potu. Mikrofleeceové spodky jsou ideální jako hřejivá vrstva na tělo nebo jako lehčí druhá vrstva.
  Doprodej
  Akce
  Cena již od:

  Běžná cena: 1 495 Kč

  Vaše cena: 795 Kč s DPH 657 Kč bez DPH

 • Termospodky Merino

  Termospodky Merino

  Kód: 94160426
  Extrémně teplé a hebké, s vysokým podílem přírodního materiálu. Překvapivě pohodlná první vrstva vyrobená z lehké vlny Merino pohlcující vlhkost, s dlouhotrvající svěžestí a pocitem sucha.
  Doprodej
  Akce
  Cena již od:

  Běžná cena: 1 995 Kč

  Vaše cena: 995 Kč s DPH 822 Kč bez DPH

 • Termo spodní kalhoty 37.5™

  Termo spodní kalhoty 37.5™

  Kód: 94230426
  Udržte své nohy v teple a bez pocení. Inovativní spodky první vrstvy s revoluční technologií aktivních částic 37.5™ Vám poskytnou prvotřídní komfort v oděvu, který aktivně odvádí pot od Vaší pokožky.
  Doprodej
  Akce
  Cena již od:

  Běžná cena: 1 495 Kč

  Vaše cena: 995 Kč s DPH 822 Kč bez DPH

 • Spodky funkční FlexiWork

  Spodky funkční FlexiWork

  Kód: 94280418
  Bezešvé funkční spodky FlexiWork jsou klasika ve vylepšeném designu, která vám poskytne optimální kombinaci zateplení, ochrany a prodyšnosti, abyste mohli podávat ten nejlepší výkon.
  Novinka
  Cena již od: 1 695 Kč s DPH 1 401 Kč bez DPH
 • Termo spodní kalhoty XTR černé

  Termo spodní kalhoty XTR černé

  Kód: 94310418
  Revoluce ve funkčním spodním prádle. Připravte se na nový rozměr svěžesti a sucha i při práci. Tyto dlouhé spodky mají nejnovější design, tkaniny i funkčnost.
  Doprodej
  Akce
  Cena již od:

  Běžná cena: 1 795 Kč

  Vaše cena: 995 Kč s DPH 822 Kč bez DPH

 • Termo spodní kalhoty XTR modré

  Termo spodní kalhoty XTR modré

  Kód: 94315118
  Revoluce ve funkčním spodním prádle. Připravte se na nový rozměr svěžesti a pohodlí. Dlouhé spodky s moderním designem vyrobené nejnovějšími postupy. Nová barva!
  Doprodej
  Akce
  Cena již od:

  Běžná cena: 1 795 Kč

  Vaše cena: 995 Kč s DPH 822 Kč bez DPH

 • Spodky funkční mikrofleece

  Spodky funkční mikrofleece

  Kód: 94340404
  Ve velkých mrazech, když běžné spodky dostatečně nehřejí, přijdou vhod druhé spodky. Jsou ušity z jemné microfl eecové tkaniny s úpravou proti zápachu a uvnitř mají kostkovanou strukturu pro zlepšení prodyšnosti.
  Novinka
  Cena již od: 1 595 Kč s DPH 1 318 Kč bez DPH
 • Spodky funkční vlněné FlexiWork

  Spodky funkční vlněné FlexiWork

  Kód: 94429800
  Bezešvé funkční spodky navržené pro statické aktivity v chladném počasí nebo pohyb v mrazu. Přírodní vlna pohcuje zápach a poskytuje vyváženou kombinaci zateplení a prodyšnosti.
  Novinka
  Cena již od: 1 995 Kč s DPH 1 649 Kč bez DPH

položek: 10

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně