Funkční boxerky

položek: 1

V naší nabídce funkčního prádla najdete také kvalitní funkční termoboxerky vyrobené z prvotřídní směsové tkaniny. Funkční boxerky Snickers Workwear dokonale padnou a díky vynikajícímu designu a střihu vám zajistí skvělý pocit sucha a pohodlí během fyzické aktivity. Najdete u nás termoboxerky v různých typech a velikostech, takže si jistě vyberete ty pravé pro vás.

Termoprádlo XTR: Nejoblíbenější termoprádlo Snickers Workwear, ve kterém vám nebude zima, ale zároveň odvádí pot, když se zahřejete pohybem. Toho je dosaženo chytrým rozložením materiálů na oděvu. V místech, kde se potíte je tkanina prodyšná, tam kde je potřeba izolace je naopak funkčního materiálu více. Na exponovaných místech, jako jsou kolena, nebo lokty je materiál zesílen proti opotřebení. Doporučujeme pro aktivní pohyb, nezávisle na počasí. 

Termoprádlo LiteWork 37.5: Syntetický materiál s částicemi přírodního kokosového uhlí. Tyto částice jsou permanentní součástí vláken a nikdy se nevymyjí nebo nedegradují. Technologie 37.5 zajišťuje skvělou savost a prodyšnost tkaniny, která díky tomu usychá až 5x rychleji, než srovnatelné funkční látky. Tento materiál udržuje optimální vlhkost na povrchu vaší pokožky a tím vás drží v teple a pohodlí. Tkanina má úpravu proti zápachu. Doporučujeme pro pohybové aktivity v mírné zimě, nebo pro statické činnosti v chladném počasí. Bezešvá technologie výroby.