Česky Slovensky

 

Výhradní zastoupení pro ČR a SR

Brašny na nářadí

Víte, jak to chodí. Neustále se někam přemisťujete. Z auta na pracoviště a z jednoho místa na druhé. A když potřebujete nějaké nářadí, tak ho samozřejmě potřebujete hned teď. Zjednodušeně řečeno, chcete mít svoje nářadí neustále po ruce. Proto vám nabízíme novou generaci brašen a opasků na nářadí a od naší sesterské značky Snickers Workwear, která má v této oblasti více než třicetileté zkušenosti a její vývojáři jsou odborníci na slovo vzatí. Nepřekvapí proto, že jejich nová řada zaujme novátorskou ergonomikou a perfektní funkčností. V naší nabídce najdete kromě spousty pouzder, opasků a držáků také praktické brašny na nářadí. Tyto originální a designové brašny na nářadí pojmou prakticky vše, co můžete potřebovat při práci. Jsou ergonomicky tvarované, vysoce kvalitní a odolné.

položek: 3

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
 • Taška přes rameno nepromokavá 40 l

  Taška přes rameno nepromokavá 40 l

  Kód: 96090600000
  Potřebujete se převléknout? Noste náhradní oblečení v suchu a čistotě v této HighTech 100% voděodolné tašce přes rameno. Je vybavena snadno dostupnými kapsami a šikovnými řešeními, když potřebujete být v pohybu.
  2 295 Kč s DPH 1 897 Kč bez DPH
 • Batoh nepromokavý 30 l

  Batoh nepromokavý 30 l

  Kód: 96100600000
  Ruce vzhůru! High-tech 100 % voděodolný batoh pro uchování náhradního oblečení v suchu a čistotě, když jste v pohybu a potřebujete mít volné ruce.
  2 995 Kč s DPH 2 475 Kč bez DPH
 • Batoh/taška na nářadí Flexi® 23 l

  Batoh/taška na nářadí Flexi® 23 l

  Kód: 98120404000
  Revoluční brašna/batoh na nošení nářadí aby vám zůstaly volné ruce. Noste nářadí na zádech a uvolněte si ruce na jiné věci, např. na bezpečné lezení po žebříku. Spolehněte se na moderní ergonomický design a promyšlené funkční prvky – pro extrémní mobilitu při práci. Výrobek obdržel prestižní cenu v mezinárodní designérské soutěži REDDOT AWARDS 2012 best of the best.
  Doprodej
  Akce

  Běžná cena: 6 495 Kč

  Vaše cena: 4 495 Kč s DPH 3 715 Kč bez DPH

položek: 3

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně