Čištění a impregnace

položek: 4

 • Impregnace Nikwax nubuk a semiš 125 ml
  Impregnační prostředek na nubukovou a semišovou obuv. Zvyšuje voděodolnost, udržuje prodyšnost a pevnost obuvi. Prodlužuje životnost a funkčnost. Snadné použití pomocí houbičkového aplikátoru nebo mechanického rozprašovače. Doporučeno pro membrány Gore-Tex, SympaTex, eVENT, PTX membrane a další.
  284 Kč s DPH 235 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
 • Impregnace Nikwax látka a kůže 125 ml
  Impregnační prostředek na veškerou kombinovanou (kůže-látka) a softshell obuv. Zvyšuje voděodolnost, udržuje prodyšnost a pevnost obuvi. Prodlužuje životnost a funkčnost, nemění vzhled obuvi. Snadné použití pomocí houbičkového aplikátoru nebo mechanického rozprašovače. Doporučeno pro membrány Gore-Tex, SympaTex, eVENT, PTX membrane a další.
  284 Kč s DPH 235 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
 • Čistící gel na obuv Nikwax 125 ml
  Čisticí prostředek na veškerou venkovní a sportovní obuv. Vhodný k čištění veškeré obuvi z kůže, nubuku, semiše, softhellu a textilie. Snadné použití pomocí houbičkového aplikátoru. Bezpečně čistí, obnovuje prodyšnost a vzhled. Doporučeno pro obuv s membránou Gore-Tex, SympaTex, eVENT, PTX membrane a další.
  200 Kč s DPH 165 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
 • Impregnace Inproducts Premium na obuv 200 ml
  Impregnace pro textilní, semišovou obuv a obuv z přírodní kůže. Nohy v suchu jsou naprostý základ pro tělesný komfort, ať jste outdooroví nadšenci, či si potrpíte na základní ochraně městské a volnočasové obuvi při cestě do práce za deštivého počasí. Inproducts impregnace na obuv vytváří ultratenkou neviditelnou ochrannou vrstvu, která chrání vaše boty před vodou, vlhkostí i nečistotami a vznikem skvrn.
  325 Kč s DPH 269 Kč bez DPH
  Rychlý náhled
Správná péče o obuv prodlužuje její životnost, proto jsme do naší nabídky přidali řadu anglických čistících a impregnačních prostředků Nikwax.