Aktuality

Slavíme desáté výročí!

24.09.2018  |  Akce
Vážení zákazníci, k desátému výročí otevření naší prodejny v Ostravě jsme pro vás připravili velkolepou akci, která bude probíhat od 1. - 31.10.2018. Akce bude probíhat po deseti dnech ve kterých vás vždy bude čekat nový dárek. Sledujte nás abyste zjistili více. :o)

Svatohubertská slavnost na hradě Valdštejn

13.09.2018  |  Veletrhy a akce
Tradiční myslivecká slavnost, při níž budou k vidění cvičení dravci, ukázky vábniček, přehlídka loveckých psů aj. Součástí bude Svatohubertská mše, vyhlášení vítězů dětské výtvarné soutěže a pasování na myslivce. Náš specialista vám zde představí sekery a nože Hultafors a příslušenství s nimi spojené.

Lesnický den ve Šluknově

05.09.2018  |  Veletrhy a akce
Lesnická škola Šluknov pořádá další ročník oblíbeného Lesnického dne. Program bude pro celou rodinu. Akce se koná v Arboretu Kunratice u Šluknova. Budou zde přítomni i naši specialisté s nářadím Hultafors a oblečením pro lesníky a arboristy Pfanner.

Výstava nožů v Příbrami

03.09.2018  |  Veletrhy a akce
Již po 27 se stává Příbram středem českého světa nožů. Koná se zde výstava nožů s názvem "Nože 2018". V minulých ročnících se jí zúčastnilo 150 vystavovatelů a 3 000 návštěvníků, hravě by se tak mohla srovnávat i s výstavou mistrů nožířství v Solingenu. Nebudou zde chybět ani nože a sekery Hultafors.

Pozvánka na veletrh Země živitelka 2018

16.08.2018  |  Veletrhy a akce
Mezinárodní agrosalón Země živitelka se řadí mezi nejvýznamnější zemědělské veletrhy v Evropě. Pravidelně tuto výstavu navštěvuje více jak 500 vystavovatelů a cca 110 tisíc návštěvníků. I nás a naše specialisty zde naleznete.

Zveme vás na závod o putovní Volarský dřevák

13.08.2018  |  Veletrhy a akce
Součástí Volarských slavností dřeva je i tradiční mezinárodní klání o putovní volarský dřevák. Naši specialisté zde také nebudou chybět a se vším vám ochotně poradí.

Chlazený nápoj k nákupu

07.08.2018
Potřebujete si nakoupit pracovní oblečení, ale to horko vám nic nedovolí? Přijďte se osvěžit do našich prodejen. Ke každému nákupu nad 500 Kč získáte nápoj dle vlastního výběru zdarma. Naše prodejny

Petrovický hod sekerou

07.08.2018  |  Veletrhy a akce
Již po páté se v Petrovicích u Krnova bude konat soutěž v hodu oboustrannou sekerou. Kdo by čekal jen chlapáky se sekerou, ten bude mile překvapen, soutěže se účastní i ženy. Uvidíte nováčky i zkušené házeče. Náš specialista vám představí švédské nářadí Hultafors, sekery pro práci i do přírody, nože, ruční pily a další příslušenství.

Odskočte si na skok do Čísovic

12.07.2018  |  Veletrhy a akce
Máte rádi zvířata? Koně? Chcete zažít atmosféru závodů kdy kůň a jezdec jsou jedno tělo? Skočte s námi na drezurní šampionát do jezdeckého areálu v Čísovicích. Jsme hrdým sponzorem tohoto královského sportu.

Zveme vás na dřevorubecké slavnosti Hojná Voda

09.07.2018  |  Veletrhy a akce
Chcete zažít příjemný víkend? Chcete vidět pořádné chlapy v akci? Zveme vás 21.7. 2018 do Hojné Vody u Horní Stropnice kde se uskuteční tradiční dřevorubecké slavnosti. Kromě klasické soutěže o krále novohradských dřevorubců se budete moci podívat na timbersporťáky a jejich show. Náš zástupce bude připraven vám ukázat Hultafors sekery, nože a doplňky k nim a oblečení Pfanner.

Zdravotní klaun Cirkus Paciento 2 x pro 20 dětí

01.07.2018  |  Pomáháme

Cirkus Paciento je týdenní program určený především dlouhodobě nemocným dětem. Zdravotní klauni je navštěvují v průběhu celého týdne a během návštěv se s nimi podělí o dovednosti z oblasti kouzlení, žonglování a dalších cirkusových kousků. Tří až čtyřdenní příprava vrcholí slavnostním vystoupením, na kterém děti rodičům, ostatním dětem a zdravotnickému personálu předvádějí své nově nabyté cirkusové dovednosti.

Přijďte na dřevorubecké slavnosti do Peci pod Čerchovem

18.06.2018  |  Veletrhy a akce
7.7. 2018 se v Peci pod Čerchovem uskuteční tradiční dřevorubecké slavnosti. Akce pro všechny příznivce dobré zábavy a netradičních soutěží. Náš zástupce bude připraven vám ukázat sekery, nože a další nářadí Hultafors, oblečení a obuv Snickers Workwear, Pfanner, Solid Gear.

Pojďte s námi na lesnický den v Ralsku

18.06.2018  |  Veletrhy a akce
O víkendu 22. - 23.6.2018 se koná v Ralsku 42. ročník Lesnického dne a XVII. mistrovství ČR v práci s motorovou pilou – Pohár VLS 2018. K vidění budou soutěže s motorovou pilou, hod oboustrannou sekerou. Pro děti je připravenou spoustu atrakcí a předvede se i lesnická technika. Náš zástupce vám ukáže sekery, nože a další nářadí Hultafors a oblečení a obuv Snickers Workwear, Pfanner, Solid Gear.

Mistrovství Evropy v dřevorubeckém sportu Eurojack

04.06.2018  |  Veletrhy a akce
Další ze závodů evropské série v dřevorubeckých sportech bude opět hostit Jihlava, profi-oděvy jsou jedním z hlavních partnerů celého závodu, stánek s našimi sekerami a pracovním oblečením najdete v amfiteátru Malý Heulos na tradičním místě. Datum konání 9. a 10. června 2018.

Pozvánka na Den s nářadím Hultafors tools v červnu

30.05.2018  |  Veletrhy a akce
Zveme vás na Den s nářadím Hultafors, kde vám náš specialista Zdeněk Hajník předvede švédské sekery, pily, nože, metry a mnoho dalšího ručního nářadí. Objevte užitečné „vychytávky“, které nářadí Hultafors skrývá.

Přidejte se k nám při výstupu Na Sněžku pro Matýska 2018

23.05.2018  |  Veletrhy a akce
I letos se zúčastníme již šestého ročníku charitativního výstupu na Sněžku, který se uskuteční společně s prvním ročníkem hudebního festivalu s názvem HandicapFest. Akce proběhne 26. května v Peci pod Sněžkou, konkrétně na centrálním parkovišti. Vstupné je zdarma.

Les, myslivost a kůň na Livavé

23.05.2018  |  Veletrhy a akce
Dnes již tradiční výstava pořádaná Vojenskými lesy a statky, kde si návštěvníci mohou prohlédnout kromě velké kolekce trofejí také vojenskou techniku, či se podívat na lovecká plemena psů a chladnokrevné koně v akci a prožít tak velmi zajímavý den.

Přijďte na Loket na Beatovou síň slávy rádia Beat

22.05.2018  |  Veletrhy a akce
Stali jsme se generálním partnerem Beatové síně slávy 2018 rádia Beat. Večírek a následné uvedení nových osobností do Beatové síně slávy proběhne v přírodním amfiteátru v Lokti 25. a 26.5.2018.

1 2 3 4 5 Další