Česky Slovensky

 

Výhradní zastoupení pro ČR a SR  

Aktuality

Odskočte si na skok do Čísovic

12.7.18  |  Veletrhy a akce
Máte rádi zvířata? Koně? Chcete zažít atmosféru závodů kdy kůň a jezdec jsou jedno tělo? Skočte s námi na Parkurové závody do jezdeckého areálu v Čísovicích. Jsme hrdým sponzorem tohoto královského sportu.

Zveme vás na dřevorubecké slavnosti Hojná Voda

9.7.18  |  Veletrhy a akce
Chcete zažít příjemný víkend? Chcete vidět pořádné chlapy v akci? Zveme vás 21.7. 2018 do Hojné Vody u Horní Stropnice kde se uskuteční tradiční dřevorubecké slavnosti. Kromě klasické soutěže o krále novohradských dřevorubců se budete moci podívat na timbersporťáky a jejich show. Náš zástupce bude připraven vám ukázat Hultafors sekery, nože a doplňky k nim a oblečení Pfanner.

Zdravotní klaun Cirkus Paciento 2 x pro 20 dětí

1.7.18  |  Pomáháme

Cirkus Paciento je týdenní program určený především dlouhodobě nemocným dětem. Zdravotní klauni je navštěvují v průběhu celého týdne a během návštěv se s nimi podělí o dovednosti z oblasti kouzlení, žonglování a dalších cirkusových kousků. Tří až čtyřdenní příprava vrcholí slavnostním vystoupením, na kterém děti rodičům, ostatním dětem a zdravotnickému personálu předvádějí své nově nabyté cirkusové dovednosti.

Přijďte na dřevorubecké slavnosti do Peci pod Čerchovem

18.6.18  |  Veletrhy a akce
7.7. 2018 se v Peci pod Čerchovem uskuteční tradiční dřevorubecké slavnosti. Akce pro všechny příznivce dobré zábavy a netradičních soutěží. Náš zástupce bude připraven vám ukázat sekery, nože a další nářadí Hultafors, oblečení a obuv Snickers Workwear, Pfanner, Solid Gear.

Pojďte s námi na lesnický den v Ralsku

18.6.18  |  Veletrhy a akce
O víkendu 22. - 23.6.2018 se koná v Ralsku 42. ročník Lesnického dne a XVII. mistrovství ČR v práci s motorovou pilou – Pohár VLS 2018. K vidění budou soutěže s motorovou pilou, hod oboustrannou sekerou. Pro děti je připravenou spoustu atrakcí a předvede se i lesnická technika. Náš zástupce vám ukáže sekery, nože a další nářadí Hultafors a oblečení a obuv Snickers Workwear, Pfanner, Solid Gear.

Mistrovství Evropy v dřevorubeckém sportu Eurojack

4.6.18  |  Veletrhy a akce
Další ze závodů evropské série v dřevorubeckých sportech bude opět hostit Jihlava, profi-oděvy jsou jedním z hlavních partnerů celého závodu, stánek s našimi sekerami a pracovním oblečením najdete v amfiteátru Malý Heulos na tradičním místě. Datum konání 9. a 10. června 2018.

Pozvánka na Den s nářadím Hultafors tools v červnu

30.5.18  |  Veletrhy a akce
Zveme vás na Den s nářadím Hultafors, kde vám náš specialista Zdeněk Hajník předvede švédské sekery, pily, nože, metry a mnoho dalšího ručního nářadí. Objevte užitečné „vychytávky“, které nářadí Hultafors skrývá.

Přidejte se k nám při výstupu Na Sněžku pro Matýska 2018

23.5.18  |  Veletrhy a akce
I letos se zúčastníme již šestého ročníku charitativního výstupu na Sněžku, který se uskuteční společně s prvním ročníkem hudebního festivalu s názvem HandicapFest. Akce proběhne 26. května v Peci pod Sněžkou, konkrétně na centrálním parkovišti. Vstupné je zdarma.

Les, myslivost a kůň na Livavé

23.5.18  |  Veletrhy a akce
Dnes již tradiční výstava pořádaná Vojenskými lesy a statky, kde si návštěvníci mohou prohlédnout kromě velké kolekce trofejí také vojenskou techniku, či se podívat na lovecká plemena psů a chladnokrevné koně v akci a prožít tak velmi zajímavý den.

Přijďte na Loket na Beatovou síň slávy rádia Beat

22.5.18  |  Veletrhy a akce
Stali jsme se generálním partnerem Beatové síně slávy 2018 rádia Beat. Večírek a následné uvedení nových osobností do Beatové síně slávy proběhne v přírodním amfiteátru v Lokti 25. a 26.5.2018.

Zveme vás na výstavou Natura Viva 2018

23.4.18  |  Veletrhy a akce
Mezinárodní výstava myslivosti, rybářství, včelařství a pobytu ve volné přírodě na níž se soustředí takřka všechny významné firmy podnikající v oborech myslivosti, rybářství, včelařství a potřeb pro pobyt v přírodě. A my nebudeme chybět.

DT Expo den otevřených dveří 2018

20.4.18  |  Veletrhy a akce

Také v letošním roce se můžete těšit na dny otevřených dveří DT EXPO 2018. Jako již tradičně na této akci nesmíme chybět. Setkáte se s námi v Ostravě a Olomouci.

Pozvánka na veletrh Siva Regina 2018 v Brně

26.3.18  |  Veletrhy a akce

Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě naší expozice na Mezinárodním lesnickém a mysliveckém veletrhu Silva Regina pořádaném v termínu 8.-12.4.2018 v Brně. 

Pozvánka na Den s nářadím Hultafors tools v dubnu

26.3.18  |  Veletrhy a akce
Zveme vás na Den s nářadím Hultafors, kde vám náš specialista Zdeněk Hajník předvede švédské sekery, pily, nože, metry a mnoho dalšího ručního nářadí. Objevte užitečné „vychytávky“, které nářadí Hultafors skrývá.

Inventura

20.2.18  |  Aktuality
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit na inventuru skladů, která v naší firmě proběhne v následujících termínech kolem Velikonoc.

Přijďte na Den s nářadím Hultafors tools

5.2.18  |  Veletrhy a akce
Zveme vás na Den s nářadím Hultafors, kde vám náš specialista Zdeněk Hajník předvede švédské sekery, pily, nože, metry a mnoho dalšího ručního nářadí. Objevte užitečné „vychytávky“, které nářadí Hultafors skrývá.

1 2 3 4 5 Další